Kalendarz

Najbliższe wydarzenia

8 VI 2019

Zakończenie roku - PIKNIK

  • Zaczniemy mszą św o godz 12:00 w kościele NMP Królowej w Będkowicach
  • Po mszy zapraszamy na wspólny spacer do miejsca naszego pikniku – Dolina Będkowska (Brandysówka) Z tego co zostało nam przekazane, nie będzie możliwości dojechania do doliny będkowskiej samochodem.
  • o godz 14:00 wszyscy otrzymamy bigos i chleb. Dlatego proszę o zgłoszenie swojej obecności, abyśmy wiedzieli ile porcji przygotować. Koszt jednej porcji 12 zł/os
  • Następnie zostaną rozdane upominki i nagrody za miniony rok klubowy.
  • Podczas całego wydarzenia będą gry i zabawy dla każdego!

 

30 III 2019

Operacja Kilo

Najbliższa operacja Kilo odbędzie się 30 marca. Jak co roku będziemy wraz „CARITAS” zbierać żywność i środki czystość dla najuboższych z diecezji Krakowskiej. 

 

25 V 2018

Gala oskarów

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców, rodzeństwo oraz znajomych członków klubu Everest i Horyzont na galę Oskarów, która odbędzie się:

25 maja 2018 o godz 18:00 w Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie. Wydarzenie będzie miało miejsce w tzw. białej sali, która mieści się obok wystawy Całunu Turyńskiego.

OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY

5-6 V 2018

Weekend Ojciec-syn

zapraszamy wszystkich do udziału w weekendzie Ojciec-Syn w Rozdzielu. Jest to okazja, aby spędzić czas umocnić więzi między Ojcem i synem. W planie mamy zajęcia integracyjne pogłębiające wieź Ojca z synem. Zaczynamy w sobotę o godz 10:00. dojazd i powrót we własnym zakresie. Koszt 160 zł za dwie osoby (ojciec i syn). Można zabrać więcej niż jednego syna. Koszt za każdą kolejną osobę to 80 zł

W Razie pytań proszę dzwonić 783-977-342

 

7-8 IV 2018

Weekend rodzinny

zapraszamy wszystkich do udziału w weekendzie rodzinnym w Zakrzowie. Jest to okazja, aby lepiej się poznać oraz spędzić rodzinnie czas z sobą i z Bogiem

 

9-10 III 2018

Operacja Kilo

Najbliższa operacja Kilo odbędzie się 9-1- marca. Jak co roku będziemy wraz „CARITAS” zbierać żywność i środki czystość dla najuboższych z diecezji Krakowskiej. 

 

2-4 iii 2018

Weekend rekolekcyjny

Już za niedługo będziemy kończyć pierwszy semestr tego roku szkolnego. Zbliża się też wielkimi krokami czas wielkiego postu. Chcemy, aby ten czas był dobrze wykorzystany przez członków klubów Horyzont i Everest. Dlatego organizujemy weekend rekolekcyjny w ośrodku Caritas w Zakrzowie

 

16 XII 2017

Wigilia Klubowa

To już będzie nasze ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym. Dalego zapraszamy wszystkich członków klubów „Everest” i „Horyzont” wraz ze swoimi rodzinami i znajomymi na naszą klubową wigilię. 

Planujemy zacząć nasze spotkanie wigilijne o godz 16:30. prosimy o przyniesienie własnych wypieków i napojów. 

Adres: Ul. Jęczmienna 9, Kraków

ZAPRASZAMY